Halaflysninger mv.

Her kan du se informationer om hal aflysninger eller ændringer.

Listen er opdateret Onsdag d 6/2 2019 kl.16.50

Dato Hal Hold Bemærkning
Tirsdag 5-2-2019 Hal 1 U12 D

U14 D

Træning

Afkortet 18.30-19.30

Torsdag 7-2-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 7-2-2019 Hal 2 16-20 AFLYST
Torsdag 7-2-2019 Hal 2 20-22 Flyttet ti Skævinge hallen
Torsdag 7-2-2019 Grønnevang Alle AFLYST
Fredag 8-2-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
11/2-15/2-2019 Hal 1+2 Alle Aflyst pga. vinterferie
Fredag 22-2-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Onsdag 27-2-2019 Hal 1 Alle AFLYST

Kampene U10 D og serie 2 herrer er flyttet til LL Lyngby hallen

Torsdag 28-2-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Hal 2
Torsdag 28-2-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 1-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 1-3-2019 Hal 2 Alle AFLYST
Mandag 4-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 14-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 14-3-2019 Hal 2 16-18 Flyttet til Uvelsehallen
Torsdag 14-3-2019 Hal 2 18-20 AFLYST
Torsdag 14-3-2019 Hal 2 20-22 Flyttet til Skævingehalllen
Fredag 15-3-2019 Hal 1 16-19 Flyttet til Uvelsehallen
Fredag d 15-3-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
Mandag 18-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 22-3-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
Mandag 25-3-2019 Hal 1 Alle AFLYST
Tirsdag 26-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Hal 2
Tirsdag 26-3-2019 Hal 2 Alle AFLYST
Onsdag 27-3-2019 Hal 1 Alle AFLYST
Torsdag 28-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 28-3-2019 Hal 2 16-18 Flyttet til Uvelsehallen
Torsdag 28-3-2019 Hal 2 18-20 AFLYST
Torsdag 28-03-2019 Hal 2 20-22 Flyttet til Skævinge hallen
Fredag 29-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Uvelsehallen
Fredag 29-3-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
Tirsdag 2-4-2019 Hal 1+2 Alle AFLYST
Onsdag 3-4-2019 Hal 1 16-19 AFLYST
Onsdag 3-4-2019 Hal 1 19-22 Flyttet til Hillerødholm
Torsdag 4-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 4-4-2019 Hal 2 16-18 Flyttet til Uvelsehallen
Torsdag 4-4-2019 Hal 2 18-20 AFLYST
Torsdag 4-4-2019 Hal 2 20-22 Flyttet til Skævinge hallen
Fredag 5-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 5-4-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Uvelsehallen
Onsdag 10-4-2019 Hal 1 16-19 AFLYST
Onsdag 10-4-2019 Hal 1 19-22 Flyttet til Hillerødholm
Torsdag 11-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Hal 2
Torsdag 11-4-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 12-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Uvelsehallen
Fredag 12-4-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
15/4-22/4 2019 Hal 1+2 Alle AFLYST pga. Påskeferie
Torsdag 25-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 25-4-2019 Hal 2 16-20 Flyttet til Hillerødholm
Torsdag 25-4-2019 Hal 2 20-22 AFLYST
Fredag 26-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 26-4-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Hilerødholm
Fredag 3-5-2019 Hal 1 Alle AFLYST
Fredag 3-5-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
       
       
       
       
       
       

Østervangshallen, Østervang 124 3400 Hillerød

Hillerødholmhallen, Hillerødsholmsallé 2, 3400 Hillerød

Ålholmhallen, Teglværksvej 19, 3400 Hillerød

Skævingehallen, Ny Harløsevej 17, 3320 Skævinge

Uvelsehallen. Gørløsevej 6A, 3550 Slangerup