Halaflysninger mv.

Her kan du se informationer om hal aflysninger eller ændringer.

Listen er opdateret søndag d 18. marts kl. 21.30

Dato Hal Hold Bemærkning
Torsdag 14-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 14-3-2019 Hal 2 16-18 Flyttet til Uvelsehallen
Torsdag 14-3-2019 Hal 2 18-20 AFLYST
Torsdag 14-3-2019 Hal 2 20-22 Flyttet til Skævinge hallen
Fredag 15-3-2019 Hal 1 16-19 Flyttet til Uvelsehallen
Fredag d 15-3-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
Mandag 18-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 22-3-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
Mandag 25-3-2019 Hal 1 Alle AFLYST
Tirsdag 26-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Hal 2
Tirsdag 26-3-2019 Hal 2 Alle AFLYST
Onsdag 27-3-2019 Hal 1 Alle AFLYST
Torsdag 28-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 28-3-2019 Hal 2 16-18 Flyttet til Uvelsehallen
Torsdag 28-3-2019 Hal 2 18-20 AFLYST
Torsdag 28-03-2019 Hal 2 20-22 Flyttet til Skævinge hallen
Fredag 29-3-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Uvelsehallen
Fredag 29-3-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
Tirsdag 2-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til hal 2
Tirsdag 2-4-2019 Hal 2 Alle AFLYST
Onsdag 3-4-2019 Hal 1 16-19 AFLYST
Onsdag 3-4-2019 Hal 1 19-22 Flyttet til Hillerødholm
Torsdag 4-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 4-4-2019 Hal 2 16-18 Flyttet til Uvelsehallen
Torsdag 4-4-2019 Hal 2 18-20 AFLYST
Torsdag 4-4-2019 Hal 2 20-22 Flyttet til Skævinge hallen
Fredag 5-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 5-4-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Uvelsehallen
Tirsdag 9-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til hal 2
Tirsdag 9-4-2019 Hal 2 Alle AFLYST
Onsdag 10-4-2019 Hal 1 16-19 AFLYST
Onsdag 10-4-2019 Hal 1 19-22 Flyttet til Hillerødholm
Torsdag 11-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Hal 2
Torsdag 11-4-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 12-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Uvelsehallen
Fredag 12-4-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
15/4-22/4 2019 Hal 1+2 Alle AFLYST pga. Påskeferie
Torsdag 25-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 25-4-2019 Hal 2 16-20 AFLYST
Torsdag 25-4-2019 Hal 2 20-22 Flyttet til Skævingehallen
Fredag 26-4-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 26-4-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Hilerødholm
Fredag 3-5-2019 Hal 1 Alle AFLYST
Fredag 3-5-2019 Hal 2 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 9-5-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Torsdag 9-5-2019 Hal 2 Alle AFLYST
Fredag 10-5-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 10-5-2019 Hal 2 Alle AFLYST
Fredag 17-5-2019 Hal 1+2 Alle AFLYST
Fredag 24-5-2019 Hal 2 Alle AFLYST
Mandag 27-5-2019 Hal 1 Alle AFLYST
Torsdag 30-5-2019 Alle Alle AFLYST
Fredag 31-5-2019 Alle Alle AFLYST
Fredag 7-6-2019 Hal 1 Alle Flyttet til Trollesminde
Fredag 7-6-2019 Hal 2 Alle AFLYST
Mandag 10-6-2019 Alle Alle AFLYST
       

Østervangshallen, Østervang 124 3400 Hillerød

Hillerødholmhallen, Hillerødsholmsallé 2, 3400 Hillerød

Ålholmhallen, Teglværksvej 19, 3400 Hillerød

Skævingehallen, Ny Harløsevej 17, 3320 Skævinge

Uvelsehallen. Gørløsevej 6A, 3550 Slangerup