Bestyrelsen

Her kan du se kontaktoplysninger på Hillerød HK’s bestyrelse:

Formand: Kenneth Nielsen,  telefon 20 72 28 66, email: kenneth.nielsen@riskpoint.eu

Kasserer: Janne Theilgaard, telefon , email  hillerod.handbold@gmail.com

Næstformand: Dorthe Bloch, telefon 60 39 02 00, email: dbb@silvan.dk

Ungdomsformand: Morten Rasmusson, telefon 51 91 74 56, email: morten_rasmusson@hotmail.com 

Medlem og sponsorudvalg: Michael Wermuth, telefon 31 31 40 00, email: michael.wermuth2017@gmail.com

Medlem og seniorudvalg: Gitte Jensen, telefon , email: g.r.jensen@mail.dk

Medlem og arrangement udvalg: Kevin Nielsen, telefon 91 36 63 29, email: kevin.nielsen@haas.com

Medlem: Karin Bjørnbak, telefon 29 49 47 27, email. karin.bjørnbak@laktalis.dk

Suppleant og kommunikation: Natasja Christensen, telefon , email:natasja.christensen@mediacom.dk

Suppleant: Maria Nannberg, telefon , email: maria@nannberg.dk