Bestyrelsen

Her kan du se kontaktoplysninger på Hillerød HK’s bestyrelse:

Formand: Kenneth Nielsen,  telefon 20 72 28 66, email: kenneth.nielsen@riskpoint.eu

Kasserer: Janne Theilgaard, telefon , email  hillerod.handbold@gmail.com

Næstformand: Morten Rasmusson, telefon 51 91 74 56, email: morten_rasmusson@hotmail.com 

Ungdomsformand: Dorthe Bloch, telefon 60 39 02 00, email: dorthe@bagge-bloch.dk

Sekretær: Jon Johansson, telefon 28 25 08 99, email: jan-jon@live.dk

Medlem og sponsorudvalg: Michael Wermuth, telefon 31 31 40 00, email: michael.wermuth2017@gmail.com

Medlem: Gert Westh, telefon: 23 47 28 85 email: gertwesth@gmail.com 

Medlem og seniorudvalg: Kasper Due Andersen, telefon , email: due-andersen@live.dk

Suppleant: Christoffer Madsen, telefon 22 86 33 60, email: cmadsen1991@gmail.com

Suppleant: Søren Marschall Augustesen, telefon 29 45 51 80, email: soren.augustesen@gmail.com

Suppleant: Sune Bek, telefon 28 94 56 44, email: sune.bek68@gmail.com