Bestyrelsen

Her kan du se kontaktoplysninger på Hillerød HK’s bestyrelse:

Formand: Kenneth Nielsen,  telefon 2072 2866, email: kenneth.nielsen@riskpoint.eu

Kasserer: Charlotte Glerup, telefon 2081 6878, email: charlotte_glerup@hotmail.com

Næstformand/kommunikation: Helle Bro, telefon 4080 5100, email: helle@bro-kommunikation.dk

Ungdomsformand: Jonas Sørensen, telefon 2344 3961, email:  mr.sorensen@gmail.com

Arrangementer: Dorthe Bloch, telefon 60 39 02 00, email: dorthe.bloch@stadium.dk

Sponsor-ansvarlig: Michael Wermuth, 3131 4000, email: michael@pensionsgruppen.com

Medlem af ungdomsudvalg: Pernille Sørensen (Sport ungdom), telefon 23 49 1645, email: c-bro@mail.dk

Suppleant med fokus på sekretariatsrolle: Jon Johansson, tlf: 2825 0899, email: jan-jon@live.dk

Suppleant som tovholder for seniorudvalg: Afventer (Midlertidigt formand Kennth Nielsen)